19 Temmuz 2013

Hepsiburada.com Kampanyalı Alışveriş Yapamıyorum!

"Kampanya 1 Haziran 2013 – 1 Temmuz 2013 tarihleri arasında Hepsiburada. com’da yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez faydalanabilir ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilir. Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 15 temmuz 2013 tarihinden itibaren aynı kartla sadece Hepsiburada. com alışverişlerinde kullanılabilir. "

Bu kampanya doğrultusunda Hepsiburada.com Bonus'um 17, 33 TL olmasına rağmen alışveriş yapacağım sırada, banka hatası veriyor. Sorunumun bir an önce giderilmesini istiyorum. 2 gündür siteniz yüzünden bir türlü sepetimdeki ürünleri alamadım ve stoktan gitti. Böyle bir şey olamaz.

Mecit 42 Okunma

Cevaplar

  • Mecit 24 Temmuz 2013

    hiç bir şek ilde yardımcı olunmadı.halen sorunum devam etmekte.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Sayın Mecit S, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön