16 Mart 2013

Hepsiburada.com Kampanyada Yazılı Taahhüt Yerine Getirilmedi!

03.03.2013 tarihinde vermiş olduğum bilgisayar siparişi ile ilgili olarak bu tarihte kampanya stokları dahilinde 1539,56 TL fiyat satılacağı, bu fiyatın stoklar ile sınırlı olduğu stokların tükendiği anda ise bu fiyatın 1099$+KDV olacağı açıkça duyurulmuş olmasına rağmen sipariş etmiş olduğum ürünün 13.03.2013 tarihi itibari ile 1395,81 TL (649$+KDV)ye satılmakta olduğunu ve bu fiyata stok sınırı konmadığını görmüş bulunmaktayım. Kendimi aldatılmış ve yanıltılmış hissetmekteyim. Firmanın bu hatayı bir şekilde telafi etmesini istirham ediyorum.

Ahmet 62 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet19 Mart 2013

    4 gün oldu halen standart cevap dışında bir görüş alamadık. Anlaşılan o ki hepsiburada.com müşterilerini kandırma politikasını bilerek ve isteyerek yapıyor.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Ahmet İlkay G, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön