Hepsiburada.com Kampanya Yapıyor Kampanyanın Hiçbir Şartını Yerine Getirmiyor!

Harun K. |

75 TL ve üzeri alışverişlerde Hepsiburada Kitap Günleri kupası hediye, üstelik kargo bedava! yazıyor fakat ürünleri atıyorum ürünler toplamda 100 tl yi geçiyor fakat kargo ücreti alıyor ne mantıksız iş ise. Birde kupa hediye filan diyor hiç birşey göremiyorum ben.

Şimdi bu mesajı yazıyorum 3 gün sonra ulaşırlar müşteri hizmetlerine atsam 1 haftaya cevaplarsınız. 75 tl üzeri alışveriş. mantık olarak bedava kargo gelen ürünlerle bir sürü ürünleri alacağım birde 75 lira üstü alışverişe kargo bedava diyor. Sisteminiz nasıl işliyor sizin Doğan Grubu! O kadar ürün alıyoruz birşey ediyoruz bu mu hizmetiniz ya.

Etiketler :

Kargo Ücreti Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun K.
  11 Mart
  17:34

  75 tl ve üzeri alişverişte kargo ücretsiz yazıyordu fakat siparişi geçirdiğimde farkettim kargo ücreti alindiği birde kupa hediye diyordu anlamiş değilim 97626527 . nasıl işliyor sizin bu binbir türlü işleriniz gerçekden.

 • Harun K.
  11 Mart
  15:49

  nasıl çözüme ulaşti anlamiş değilim sipariş verdim kargo ücreti kesildi bu mu hizmetiniz anlamadım 97626527 numaralı siparişim. 75 tl ve üzeri idi bu ... ve kargo ücreti aldiniz

 • 11 Mart
  13:51

  Sayın Harun K,

  Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır.

  Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx