03 Kasım 2015

Hepsiburada.com Kampanya Ürünümü Yollamıyor ve Çeklerimi Kullandırmıyor.

2 Kasım tarihinde Türkiye Seçimini Yapıyor kampanyası 1000 TL indirimli ürün aldım. Ancak sipariş güvenlik onayı istedi. Onay için kredi kartı internet şubesinden kod girmem istendi. Ancak kod yoktu. Bankadan teyit istendi banka onayı verdi, işlemi dönem içine yansıttı. Ancak Hepsiburada işlemi iptal etti. Daha önce de benzer şekilde 3 siparişimi iptal etti. Hesapta çeklerim var. Çek kullanarak verdiğim her siparişi iptal ediyor. Bana kısaca o çekleri sana kullandırmayacağım son kullanma tarihi geçsin sileyim diyor. Madem kullanamayacağım neden çek kampanyası yapıyor. Son verdiğim 42060221 No.lu siparişimdeki ürünü havale yöntemiyle de olsa almak ve çeklerimi kullanıp hesap iptali istiyorum.

Mehmet 46 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet04 Kasım 2015

    yasal yollara başvurmak üzere aşağıdaki soruma ayrıntılı cevap istiyorum. soru:2 Kasım 2015 tarihinde yapılan kampanyadan Garanti Bankası kredi kartıyla 3d güvenli ödeme seçeneği kullanılarak ve banka tarafından güvenlik onayı verilen 42060221 No.lu siparişi hangi kanun, yönetmelik ya da sözleşmeye dayarak iptal ettiniz?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Kasım 2015

    Sayın Mehmet Ç. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NUI-691-82943 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön