Hepsiburada.com Kampanya Olarak Duyurduğu Maxsi Puanlar Kartıma Yüklenmedi!

Merali G. |

Hepsiburada.com web sitesinde yayınladığı 1000 TL üzeri taksitli veya peşin alışverişler için 100 TL ş Bankası maxsi puan kampanyasından dolayı 13.10.2013 tarihinde Vestel 42PF9060 1597 tllik tv siparişi verdim. Kampanya 01-20-ekim 2013 tarihleri arasında geçerli olup kampanya bitiminden sonra 5 iş gün içinde puanların karta yükleneceği söylendi ama bugün 05.11.2013 hala yükleme işlemi yapılmadı.

Bir işe yaramayan müşteri hizmetleri il defalarca görüştüm her defasında geri dönüş yapacaklarını belirtikleri halde herhangi bir ger dönüş yapmadılar. Web sitelerinde sormuş olduğum soruların hepsine de gelişi güzel cevaplar verdiler. Üstelik Ürünümü 10 gün geç teslim ederek beni mağdur ettiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merali G.
  20 Kasım
  19:15

  Konu ile alakalı herhangi bir geri dönüş yapılmadı. Lütfen artık sorunumu çözer misiniz bir işe yaramayan müşteri ilişkileri departmanı..................

 • 08 Kasım
  09:56

  Sayın Merali G,

  Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir.

  Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Hepsiburada.com Ekibi

  ………………………………………………………………………………………………………………………

  Size yardımcı olmak için buradayız.
  Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx