21 Ocak 2014

Hepsiburada.com Kampanya Hikayesi!

Bundan bir ay önce Hepsiburada.com dan parfüm aldım. 200 tl alışverişe 100 tl hediye çeki kampanyası vardı. Çekler hesabıma tanımlandı, sadece kozmetik bölümünde kullanılmak üzere. Şimdi kozmetik bölümünde parfüm fiyatlarına baktığımda ise dün 49.90 TL olan parfümün bugün 99.90 TL olduğunu görüyorum.

Hepsiburada hediye çeki veriyor ama sadece kozmetik bölümünde kullanabileceğimiz çekler için kozmetik bölümü fiyatlarını %100 arttırmış. Yani bana verilen çek de aslında verilmemiş oluyor. Hepsiburada.com insanları saf yerine koyuyor.

Osman 99 Okunma

Cevaplar

  • Osman 03 Şubat 2014

    Bir tane cevap verdiniz, sonrasında kaç kere yazdım mesaj zahmet edip de cevap bile vermediniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Osman Ertuğrul U, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde TXK-543-22458 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön