23 Aralık 2013

Hepsiburada.com Kampanya Eksik Hazırlanmış Anlaşılmıyor!

Hepsiburada.com'un kampanyalarını takip edip bir çok kampanyasından faydalanmış biriyim. Şimdiye kadar ki kampanyalarında böyle bir sorunla karşılaşmamıştım. Genelde kampanyaları açık ve net kafada soru işareti bırakmayacak şekilde itina ile hazırlanırdı. Son World Kart kampanyası eksik hazırlanmış ve bu eksiklik müşteriyi aldatmaya yönelik mi diye düşündürüyor. Eksiklik, alışveriş tutarına KDV nin ve kargonun dahil edilmemesi. Edilmeyebilir tabi ki sorun burada değil ama kampanyada da KDV ve kargo ücreti hariç denilmemiş. İşte bu müşteriyi aldatmaya girmez mi?

Hüseyin 60 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin 24 Aralık 2013

    Kampanyaların eksik bilgileri müşteriyi yanıltmakta.

  • Hüseyin 23 Aralık 2013

    Hepsiburada sitesi üzerinden bana verilen cevap: Soru: Bu kampanyaya Kdv ve kargo ücreti dahil değil yani. Kampanya açıklamalarında yazılmayan ama telefonda verilen bilgide bir yanlışlık yok. 20.12.2013 01:36:09 Cevap: Merhabalar Hüseyin Bey İlgili tutar kargo ve kdv ücreti haric 300-500-1000 TL ve üzeri olması durumunda hak kazanmaktasınız Saygılarımızla. Şikayetvar şikayetinden sonra şimdi kdv kampanyaya dahil bilgisi verildi. Bunu kampanyada bir madde olarak yazmak gerçekten çok mu zor?

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Aralık 2013

    Sayın Hüseyin Ç, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön