Hepsiburada.com Kampanya Bilgilendirmesi.

Hasan O. |

1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL Bonus hediye kampanyasından yararlanmak istemiştim, bugün öğrendim ki alışverişten yapmadan önce "hepsiburada" yazıp mesaj atmam gerekiyormuş, ürün aldığım yerde bunun için hiçbir uyarı yoktu. Ayrıca böyle bir durum var ise illa neden alışveriş yapmadan önce mesaj atılması gerekiyor, fark etmediğiniz anda yararlandım dediğiniz kampanyadan ebediyen yararlanamıyorsunuz, tamamen daha az insanın yararlanması için belirlenmiş bir koşul, bunun için başka bir site yerine Hepsiburada tercih etmiştim, ancak bu benim Hepsiburada'dan 3. hayal kırıklığım oldu, bir defasında da sahte parfüm göndermişlerdi, birinde ürün fiyatını düşürüp sepete ekleme çalışmadı.

Etiketler :

Kampanya-Taksit

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan O.
  28 Aralık
  18:23

  Şimdiye kadar Hepsiburada ile yaşadığım hiçbir sorunu çözebilmiş değilim tıpkı bu sorun gibi müşteriyi dinleme ve çözüm üretmek yerine hatayı sadece müşteriye yükleyerek konuyu kapatmak gibi bir politikaya sahipler

 • 28 Aralık
  14:29

  Sayın Hasan O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MDR-166-32380 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri