20 Ekim 2016

Hepsiburada.com Kalitesiz Ürünü İade Almıyor.

7.10.2016 tarihinde Hepsiburada.com sitesi üzerinden ses kayıt özelliği için satın almış olduğum Powerway PW-011 4 GB + FM Radyo + Ses Kayıt Mp3 Çalar cihazın, teslim aldığım zaman kutusunu açıp gerekli kontrolleri yaptığımda çok kalitesiz olduğunu ve tuşlarının işlev görmediğini fark ettim. Dolayısı ile cihaz alış maksadıma kesinlikle hizmet edemeyecek durumda. Ayrıca radyo özelliği ise kullanılabilir durumda değil ve parazit yapıyor. Bunun üzerine 12.10.2016 tarihinde yukarıda belirttiğim ürünle alakalı iade talebinde bulundum ve durumu izah eden bir mesaj attım. İade kodu gönderdiler ve kargoyla ürünü geri yolladım. Ancak 18 ve 19 Ekim tarihlerinde yaptığımız yazışmalar çerçevesinde ürün iade talebimin reddedildiğini belirttiler. Ve ürünü, bana yollamak üzere kargoya vermişler.

Salih 83 Okunma

Cevaplar

 • Salih27 Ekim 2016

  Haklı oluşumdan kaynaklı ısrarlı duruşum ve hepsi buradanın tedarikçiden kaynaklı hatanın farkına varması sonucu ürünü geri iade kabul ettiler. Şikayetvar ve hepsi buradaya gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürler.

 • Salih21 Ekim 2016

  Ses kayıt maksadı ile Almış olduğum cihazı açarak ses kayıt özelliğini ve diğer özelliklerini kontrol etmeye çalıştım. Cihaz son derece kalitesiz tuşları işlevsiz ya da bozuk olduğunu görünce iade talep ettim. İade kodu ile geri yolladım. Daha sonra talebimi reddettiler. Önce cihazın kutusunu yırtığımı iddia ettiler. Cihazın kutusu sağlam ve ürün eksiksiz kutunun içindeydi. Yazışmalarımız devam etti. Bu sefer ürünü kullanıp deforme ettiğimi iddia ettiler. Ama ben zaten cihaz kullanılabilir durumda olmadığı tuşlarının çalışmadığı ve hiçbir işe yaramadığı için iade ettim. Nihai olarak tekrar iade kodu talep ettim. Şikayetvar san ricam, bunlar beni kazıklamayı kafaya koymuş hukuki olarak yapabileceklerimi bana bildirirseniz yarından itibaren hukuki süreci başlatayım. Vecihazı da onlara hediye edeyim sonunda. Bunlar kesin kanaat getirdim ki benim sorunumu çözmeyecekler. Ekte yazışmalarımızı

 • Salih20 Ekim 2016

  Firma ısrarla bana ürünü geri yollayıp iade koşullarına ait linki yolluyor. Demek ki bir salatalık turşusu ya da tahta parçasını elektronik eşya olarak satsalar aynı süreç işleyecek Hepsiburada.com da. Biz bu platform güvenilir ve sağlam ürün gönderiyor diye alışveriş yapıyoruz. Ama gelen ürünün kalitesiz tuşları işlemeyen aynen bir tahta parçasından farksız olması bunlar için çok önemli değil demek ki. Hepsiburada'ya son bir mesaj daha attım ve iade için gerekeni yapmalarını ve bana iade kodu yollamalarını rica ettim. Sizler de bu girişimime destek olursanız memnun olurum. Aksi takdirde yasal olarak başvurmam gereken mercileri bana bildirebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

 • Salih20 Ekim 2016

  Firma ısrarla bana ürünü geri yollayıp iade koşullarına ait linki yolluyor. Demek ki bir salatalık turşusu ya da tahta parçasını elektronik eşya olarak satsalar aynı süreç işleyecek Hepsiburada.com da. Biz bu platform güvenilir ve sağlam ürün gönderiyor diye alışveriş yapıyoruz. Ama gelen ürünün kalitesiz tuşları işlemeyen aynen bir tahta parçasından farksız olması bunlar için çok önemli değil demekki. Hepsiburada'ya son bir mesaj daha attım ve iade için gerekeni yapmalarını ve bana iade kodu yollamalarını rica ettim. Sizler de bu girişimime destek olursanız memnun olurum. Aksi takdirde yasal olarak başvurmam gereken mercileri bana bildirebilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi20 Ekim 2016

  Sayın Salih K. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MOE-886-23995 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön