Hepsiburada.com Kalitesiz Ürünü Gerçek Ürün Fotoğrafıyla Sunarak Satıyor!

Ali S. |

Işıklı Uçan Peri isimli ürün için Hepsiburada.com sitesinde diğer satıcılar kısmında 69.99 TL'ye fiyat gördüm. Ürün için aynı sitede 199 TL fiyat vardı. Ben telefon açıp sordum. 2 ürününde aynı ürün olduğunu, tedarikçi firmaların fiyatlarını da siteye eklediklerini, ve ürünün kendi garantilerinde olduğunu söylediler. Ben yinede tatmin olmadım yine aradım. Başka bir müşteri temsilcisinden de teyit aldım. Sonrasında ürünü sipariş ettim. Fakat fotoğraftaki ürünle gelen ürün farklı, hatta Samatlı Marka olarak girip sipariş verdiğim ürünün üzerinde bir marka bile bulamadım. Hepsiburada. com ise bu duruma sadece ürünün iadesi karşılığında para iadesi olarak yaklaşıyor. Ürünü göndermiyor.

Etiketler :

Ürün Fiyat-Ödeme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali S.
  18 Ocak
  17:03

  Ürünün ücretinin iade edilmesi benim mağduriyetimi gidermiyor. Geçen süre Doğum gününü kaçırttı. Hem bundan sonra nasıl güvenilip bir ürün alınır ki siteden. Telefonda tekrar sipariş verin denildiğinde, ürünün doğru gönderileceğine garanti verir misiniz dedim. Hayır veremeyiz dediler. Bu da sitenin kalitesi işte... Ha bu arada hala ücret iadesi de yapılmadı.

 • 18 Ocak
  12:37

  Sayın Ali S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FMT-625-18369 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri