01 Kasım 2016

Hepsiburada.com Kafa Üstü Kulaklık Aldım Arızlı Çıktı!

Plantronics Back Beat sense Bluetooth kulaklık aldım. Dikkat kafa üstü kulaklık kulak içi değil. Hepsiburada'nın müşteri memnuniyetine güvenerek internetten araştırmama rağmen ürünün sony 43w805 TV ile uyumlu olup olmadığına dair bir net bilgiye ulaşamadım. Ürünün sitesinde de Hepsiburada'nın ürün sayfasında da buna dair bilgi yoktu. Belirtilen şey bluetooth kulaklık TV uyumlu olduğu vs. Bu bilgilere dayanarak lojmanımda yanlarda kalan arkadaşları rahatsız etmemek için TV'de kullanacağım ürünü aldım.

Kafama bile takmadan bluetooth'u denediğimde TV'de görmediğini fark edince aynen açtığım gibi kapatıp sorunsuz şekilde kargoya verdim. Fakat firma bizi mağdur ediyor müşteri memnuniyeti sıfır ürünü açıldığını kullanıldığını iddia ederek iade almıyor, ürünü açmadan nasıl beğenebilirim bluetooth'u denemeden nasıl kontrolünü yapabilirim bunu nasıl 14 iş gününde koşulsuz iadeye sokmazlar anlayamıyorum...

Ceyhun 263 Okunma

Cevaplar

 • Ceyhun 04 Kasım 2016

  Kullanamadığım benim ürünlerimle uyumsuz olan bir kulaklığı bana satmış oldunuz bu sebepten dava açmak zorunda bırakacaksınız beni. O kulaklığın sony kdl w805 TV ve playstation 4 ile uyumsuz bir bluetooth kulaklık olduğunu ürün sayfanızda belirtmediğiniz halde benden iade almıyorsunuz, ben kulaklığa göremi ürün alacağım affedersiniz de? Kulaklığı kullanabilmek için 3000 liralık televizyonumu mu değiştireyim. Biraz düşünün insanları ne kadar mağdur ettiğinizi düşünmüyorsanız beni daha yetkili biriminiz arayıp açıklamasını yapsın, müşteri memnuniyetiniz lafta kalmasın.

 • Ceyhun 03 Kasım 2016

  Bir çıplak ayağa değen terliği çorabı iade alıyorken kulağa değen atkıyı bereyi iade alıyorken insan tenine değen kıyafetleri iade alıyorken dikkatinizi çekerim kafa üstü kulaklığı nasıl iade almazsanız üstelik kullanılmamış sadece alınma sebebi olan TV de çalışıp çalışmadığı kontrol edilip tekrar kapatılmış bir ürünü nasıl almazsınız, sizin yetkili servisinizde ürünün kulağın içine sökülüp sokulmadığının kirletilip kirletilmediğinin tespit edilmesini talep ediyorum, siz düşünebilecek bir insan varlık olarak kafa üstü kulaklığı bere ya da atkının temasından ayrı değerlendiriyorsanız hijyenin açıdan iade almayacağınızı söylüyorsanız bende size kafa üstü kulaklığın kulak içi kulaklık gibi kulağın içine sökülüp sokulmadığını ya da kafaya takılıp takılmadığını tespit edip yetkili servisinizin rapor tutmasını talep ediyorum, o sokulmadığına dair raporla tarihe geçip haberlere konu olacak bir hijyen davası açmayı planlıyorum tarafınıza bu da ihtarım olarak değerlendirebilirsiniz. Ya da ürünü müşteri memnuniyeti adına teslim alın bana aynı miktarda hediye çeki tanımlayın ya da başka kulaklıkla değiştirin ben gene sizden ürün alacağım çünkü ama bu işime yaramıyacak televizyonumda çalışmıyacak bir ürün buna anlayış göstermenizi bekliyorum, paramı da istemiyorum miktarı kadar hediye çeki verin alışveriş yaparken kullandığım hediye çekimi de geri tekrar hesabıma tanımlayın talebindeyim. Bana geri dönüş yaparsanız en azından arayıp vs. Ona göre bende iade için tekrar sistem üzerinden işlem başlatacağım.

 • Ceyhun 03 Kasım 2016

  Ürünü bugün sanırım geri göndermişsiniz kargo beni aradı Hepsiburada'dan ürününüz var diye bu kadar mı başınızdan atmaya çalışıyorsunuz? Peki ben size birkaç şeyden bahsedip çözüm bulmanızı rica edeceğim. Başta ürünün sizin sitenizdeki sayfasında nelerle uyumlu olduğuna dair bir ibare bulunmamakta, ürünü genel bluetooth kulaklık olarak kullanabildiğimizi iddia etmektesiniz, sitesinde de benim televizyonuma uygun olmadığına dair bir yazıda bulunmamakta, bende buna istinaden bluetooth uyumlu TV'lerde de çalıştığını görerek ürünü sipariş ettim fakat ürünü açmadan televizyona tanıtmadan çalışıp çalışmayacağına beğenip beğenemeyeceğime nasıl karar vereceğim sorarım size, ürünün bluetooth unu açtığımda TV de görmediğini uyumsuz olduğunu fark ettim ürünü kafama bile takmadım kapatıp aynen bantlarına kadar geri takip size kargoladım fakat sizde açılıp kullandığından dolayı ürünü iade almadığınızı dile getiriyorsunuz. Bu ürün kafa üstü kulaklık ayrıca hijyenin açıdan sıkıntı yaratacak bir durum değil kafaya takılan bere kulaklara değen bere, atkı ürünlerini iade alırken kafa üstü kulağa aynı miktarda temas eden bir ürünü nasıl iade almayacağınızı dile getirirsiniz ben size bunu soruyorum, çoğu teknolojik marketlerde kafa üstü kulaklıklar teşhirde sergileniyor bile, insanlar kafalarına dar mı gelicek büyük mü gelicek rahatsız mıgelecek anlasınlar diye, sadece her yerde hijyen açısından denenmesi kabul edilmeyen ürünler sadece kulak içi kulaklıklardır siz bunu düşününce anlarsınız.

 • Ceyhun 03 Kasım 2016

  Ben sizle artık muhatap olmayacağım sizden telefonla da 3 kere bana bu kararı veren çalışanlarınızın iş çalışma sicil numara kayıtlarını talep ettim size telefonda bunun ihtarını yapıp ihbar olarak değerlendirmeniz gerektiğini de söyledim hem tarafınıza Hepsiburada ya hem de bu kararı veren depo vs. Çalışanlarınıza kişisel dava açıp, Hepsiburada yıda tüketici mahkemesine de vereceğim, bunu da ihbar olarak değerlendirin. Siz kafaya takılan kulağa değen bereyi ayağa giyilen ayakkabıyı çıplak ayağa geçirilen çorap ya da terliği iade alırken, kulaklık kulak içi olmadığı kafa üstü olduğu halde hijyeni bahane edip açıp kullandığımı iddaa edip iade almıyorsanız sizi insan hakları mahkemesine kadar vereceğim bütün sosyal ağlarda tüm çevremde kuruluşum şirketimde sizi önerdiğim herkese birer birer bu yaptığınızı da anlatacağım sosyal ağlarda sayfalarınıza da bu olanları yazacağım duvarınıza herkesi sizden kafa üstü kulaklık almaması konusunda uyaracağım. Kulak içi kulaklıkmış gibi muamele yaptığınızı genelleyip her şeyi kafanıza göre iade prosedürü dışında bırakabileceğinizi tüm şirket anlayışınızın sadece satış yapana kadar olduğu konusunda herkesi uyaracağım Facebook Twitter her türlü sayfanızdan da takip edebilirsiniz bu yaptığınız haksızlığı gün ve gün her sayfanızda tekrar tekrar paylaşacağım.

 • Ceyhun 02 Kasım 2016

  Ne çözümü ya siz kim çözüm kim, müşteri memnuniyetiniz sıfır. İkidir hala Sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talebiniz üzerine size ulaşmaktayız. 59468209 nolu siparişinizde yer alan Plantronics Back Beat sense Bluetooth Kulaklık Black/Espresso ürünü açılması ve kullanılması sebebiyle iade alınmamıştır. Belirtilen ürün gruplarında ürünün açılmamış ve kullanılmamış olması durumunda iade talebiniz karşılanabilmektedir. Ürün iade koşulları hakkında detaylı bilgiye http://www.hepsiburada.com/Liste/MyPage/FAQDetail. Aspx? İd=20 linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Bu yazıyı kopyala yapıştır yapıyorsunuz karşımda muhatap bile bulamıyorum robot cevap yazar gibi tutturmuşsunuz bir şey aynı şeyi kopyala yapıştır yapıyorsunuz bumu sizin müşteri memnuniyetiniz ürün grubunda ürün grubunda siz insanın ayağına değen ayakkabıyı iade alıyorken kafa üstü kulaklığımı iade almıyorsunuz, satın alınan kafaya giyilen bir bereyi iade alırken kafa üstü kulaklığımı iade almıyorsunuz kullanılmadığı halde, gidin işinizi azcık düşünerek yapın azcık müşteriye karşı saygınız memnuniyetiniz olsun kaç yıllık müşterinizi çevremi şirketimi kaybediyorsunuz.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi02 Kasım 2016

  Sayın Ceyhun G. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SWO-873-74777 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Ceyhun 02 Kasım 2016

  Başlığa arızalı çıktı yazmadım Şikayetvar yanlış anlamış sanırım. Üründe tahminim sorun yok fakat sitesinde ve Hepsiburada'nın satış sayfasında ürüne dayalı şunlarla uyumlu bunlarla değil gibisine bir liste açıklama vs. Yök. Buna dayanarak bende bluetooth lu TV'imde kullanmak üzere aldım fakat açıp kontrol etmeden benim telefonumla ürünümle uyumlu olup olmadığını bilemem ki burda Hepsiburada müşteriyi zor durumda bırakıp mağdur ediyor ben ürünü alma sebebim amaçlı kullanamadım kafamı bile takmadım ürün hijyen açısından sıkıntı yaratacak bir üründe değil kulak içi ürün değil kafa üstü kulaklık bir iç çamaşırı değil bir CD kitap dergi kopyalanabilecek bir ürün değil. Ben ürünü açmadan etmeden ya da görmeden beğenip beğenmediğime ya da çalışıp çalışmadığı uyumlu olup olmadığı kanısına nasıl varacağım kontrolünü nasıl yapacağım açıklar misiniz? Hepsiburada'nın bu durumu bir an önce çözmesini bekliyorum sitesinde yazdığı kulaklık vb. ürünleri hijyene sokacak ise de kulaklıkları da kafa üstü kulak içi olarak ayırması gerektiğini düşünüyorum bu bir kıyafet gibi üstümüze nasıl giyip olmadığında kıyafet değiştirebiliyorsak bu da öyle kulak içi ürün değil ya da iç çamaşırı gibi özel bölgelere değen bir şey değil. Kıyafeti ayakkabıyı değişime sokabilen Hepsiburada bu ürünü de sokmalı kıyafet ayakkabı insanın tersine daha çok hastalık kapabileceği yerlere deymekte bunu düşünürseniz bir kafa üstü kulaklıktan bir ayakkabının daha tehlikeli olduğunu anlarsınız. Hepsiburada'nın bunun farkına varıp müşteriyi mağdur etmemesini bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön