Hepsiburada.com İyi Niyetli Müşteri Mağdur Oluyor...

Yunus Emre Ş. |

Ürünlerimi almamın ardından, ürünler elime ulaşmadan, yola çıktığı anda, site almış olduğum ürünlerde (Oyuncak biriminde) %10 indirim yaptı. Daha önce bu gibi durumlarda ürünleri iade edip yeniden sipariş vermem durumunda fiyat farkını direk alacağımı söyleyip, ürünleri iptal ettirip tekrar sipariş verdirmişlerdi.

Sonrasında baktılar kendileri 2 kere kargo ücreti fazladan ödüyorlar, bu gibi durumlar oluşunca siz bize yazın biz aradaki fiyat farkını tarafınıza verelim dediler ve hep bu güne kadar verdiler. Bugün ise bu oluşan fiyat farkını vermedikleri gibi bir de o indirimli zaman dolduktan sonra cevap verdiler ki siz ürünü iade edip tekrar sipariş vermeyin.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Fiyat-Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  15:01

  Sayın Yunus Emre Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde NPC-326-39544 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri