04 Nisan 2013

Hepsiburada.com İstediğimizden Farklı Ürün Gönderilmesi!

25.03.2013 tarihinde ilgili siteden almış olduğum 5 adet Case Crown ipad klavye Beyaz ürününe sevk eden ilgili kişiler ürünü Siyah olarak gönderdiler. Yapılan hatadan dolayı siteden değişim formu doldurup gönderip değişim talebimi karşılık ürünleri iade kabul edip yeniden sipariş geçmemi istediler.

Buna karşılık bende 01.04.2013 tarihinde yeniden sipariş oluşturarak daha önce isteğim ürünleri yeniden sipariş girdim ve Müşteri hizmetlerini arayarak daha önce yapılan yanlışlığın tekrar etmemesi için uyardım. Bugün ürünleri teslim aldığımda yine ürünlerin Siyah renk olarak gönderildiğini gördüm. Bu siteden bir kez daha alışveriş yapmayacağım gibi tüm dostlarıma da olumsuz reklam edeceğim.

Seyit 37 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın Seyit Ç, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön