Hepsiburada.com İşe Yaramayan Park Sensörleri!

Oğuzhan C. |

Hepsiburada.com adlı siteden aldığım Modacar Arka Park Sensörü 2 mt 341467 adlı park asistanının açıklamasında belirtilen farklı hava sıcaklıklarında bile düzenli çalışma özelliğine güvenerek aldığım park asistanı yaz ayında gündüzleri sorunsuz çalışırken geceleri 15 derecenin altında sensörler donup takılı kalmaktadır. Ürünün ayna kısmı çok güzel çalışmakta iken sensörler soğuk havada hiçbir işe yaramamaktadır. Ürün açıklamasında belirtilen özelliğe güvenerekten aldığım park asistanını aracıma monte ettiğim için şimdi iadesi de söz konusu değildir. Kısacası açıklamasına güvenerekten aldığım üründe aldatıldığımı düşünüyorum.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  13:44

  Sayın Oğuzhan C.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ERY-935-22190 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri