Hepsiburada.com İradem Dışı Sipariş İptali!

Ayşenur F. |

Dün akşam Hepsiburada.com üzerinden laptop siparişi verdim. Kredi kartıyla taksitli olarak ödedim. Bankadan işlemin gerçekleştiğine dair onay geldi. Bu sabah işe Hepsiburada.com'dan bankadan onay alamadıkları için siparişimin iptal edildiğine ve geri ödemenin yapıldığına dair bir mail aldım.

Mailden hemen önce iki kez arandım ama yetişemedim. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bana ulaşıp kart sahibi olduğuma dair onay alamadıkları için siparişi iptal ettiklerini söylediler. İade için 8 gün beklemem lazım ve kartımın limiti dolmuş durumda. Bilgisayara acil ihtiyacım olduğundan başka bir kartla alışveriş yaptım ama farklı kartım olmasaydı bir hafta beklemek zorunda kalacaktım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  16:35

  Sayın Ayşenur F.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GMU-459-79830 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri