24 Nisan 2013

Hepsiburada.com İptal İşlemi Gerçekleşmedi!

Siparişim deki ürünlerden bir tanesini teslim aldım. Diğer ürünlerin ilki ise iki ay sonra gönderilmeye başlanacak ve bir yıl boyunca abonelik şeklinde her ayın belirli bir günü gönderilmeye devam edilecek. Bu noktada ben abonelik şeklinde gönderilecek ürünlerin iptal edilmesini istiyorum.

Zaten hiç birisi gönderilmedi ve daha ilkinin gönderilmesine iki ay var. Firmaya müşteri hizmetleri telefon hattından ve web sitesi sayfalarından yazılı yaptığım başvurularda ürünleri teslim aldıktan sonra iade etmem gerektiği bildirildi. Burada bir yıl boyunca her ay gelen ürünü geri gönderip ayrı bir iade süreci başlatmam istenerek üründen vazgeçmem engelleniyor ve ürünü almaya zorlanıyorum.

Gürbüz 25 Okunma

Cevaplar

  • Gürbüz26 Nisan 2013

    Tam iki gün geçti ama arayan soran olmadı. Siparişim de hala iptal edilmedi.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Gürbüz Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön