04 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İptal Ettiğim Ürünü Tarafıma Gönderiyor!

03.05.2013 tarihinde siparişimi iptal etmek için Hepsiburada.com'u aradığımda üç üründen ikisini iptal etti ama Piranha tablet ürününü iptal edemediğini departmana mesaj yazdığını söyledi. Hesabıma baktığımda ürünün kargoya verildiğini gördüm. Akşama doğruda alay eder gibi isteğiniz doğrultusunda siparişinizin iptal işlemi gerçekleşmiştir diye mesaj geldi ama ortada iptal işlemi falan yok.

Kargo şu an ürünü bana getiriyor.Kargo ücretini bana ödetmek için yaptıkları tutumu kınıyorum. Siparişimde kullandığım 50 TL hediye çeki ile birlikte, iptal ettiğim ürünün parasının iade edilmesini istiyorum.Bana kısa süre içerisinde bir bilgi verilmezse Tüketici Hakem Heyeti'ne ilk iş günü başvurumu yapacağım.

Güven 54 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın Güven B, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Süreçle ilgili size e-posta yoluyla detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön