Hepsiburada.com İptal Ettiğim Ürünü Gönderdi Şimdi Ürünü İade Almıyor!

Yüksel D. |

Hepsiburada.com'dan çalışma koltuğu siparişi verdim 24 saatte kargoda deniliyordu. Kargoya verilmeden de iptal ettim. 4 gün sonra pat diye kapımda kargo, koltuk gelmiş. Eşim iptal ettik dese de tekrar gönderirsiniz diye bırakmış gitmiş.

6-7 gündür iptal ettiğim ama geri gönderemediğim ürün evde bekliyor. Gelip almıyorlar. göndermeyin dedim gönderdiler, alın diyorum almıyorlar, güler misin ağlar mısın? Ha bu arada parasını peşin aldılar, arkadaş alın şu koltuğu artık!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel D.
  10 Haziran
  13:34

  fakat;ürün halen benim evimden alınmadı.bekliyorum acaba ne zaman alınacak bu iş ne zaman çözülecek.işe yarar mı bilmiyorum hepsiburadayı kocaman ''kınıyorum''.

 • 10 Haziran
  10:03

  Sayın Yüksel D,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DUO-881-74763 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri