Hepsiburada.com İptal Edilmeyen Sipariş Ve Ticari Ahlaka Sığmayan Tutum!

Mustafa A. |

10.10.2016 08:28'de 39399725 numaralı siparişi yaptım. Siparişten 10 dakika sonra müşteri hizmetlerini arayarak hatalı ürün aldığımı iletip siparişin iptal edilmesini istedim. Bu konuşmayı defalarca kez tekrarladık, her konuşmamda lütfen ürünü kargoya vermeyin diye belirtmeme rağmen sipariş iptal edilmeyerek Bugün kargoya verilmiş.

Firma müşteri hizmetleri sanırım Türkçe anlama konusunda sorun yaşıyor. En son dün saat civarında tekrar aradım ürün kargoya verilmesin dedim ama yine nafile. Adamlar resmen gasp yaparak metazori yaparak ürünü iptal erimiyor. Bide bana mesaj atıp teknik sorun var sorununuzu halledeceğiz diyorlar sonra kargoya verip yolluyorlar.

Etiketler :

Sipariş İptal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa A.
  19 Ekim
  13:23

  1 haftadır kabul etmediğim ürünün satıcıya geri gönderilmesini bekliyorum. Görüp görebileceğiniz en umursamaz ve ticari ahlaktan yoksun şirket.

 • Mustafa A.
  13 Ekim
  11:29

  Ürünü kargodan almıyorum. Paramı iade edin bu kadar ticari ahlaka uymayan bir süreç görnedim. Müşteri hizmetleriniz beni sürekli arayacağını sorunmla ilgileceğini söylüyor. Nezaketen ilgilenin bari. parayı da 6 ayda iade edersiniz artık

 • 13 Ekim
  08:42

  Sayın Mustafa A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde FYL-533-72750 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri