Hepsiburada.com İptal edilen Ürünün Para İadesi Yapılmadı.

Hatice S. |

Yanlışlıkla bir ürün aldım asıl almak istediğim ürünü almadım. Hemen mesaj attım, aradım bakın ürünü iptalini yapın ben başka bir ürün alacağım dedim. 20.10.2014 de yapılan işlem 22.10.2014 oldu hala yapılmadı.

Almak istediğim ürün kampanyadan kalktı kargo ücreti eklendi 20 TL. Ve bir de stoktan kaldırdılar. Hepsiburada yetkilerini 3 kere telefonla 2 kere mesajla ilettim durumu. Nasıl müşteri odaklı çalışıyorlar anlamadım. Yapılan işlem 2 dakika sonra nasıl iptali olmuyor anlamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice S.
  22 Ekim
  16:32

  Akşam oldu ve hala iptal edilmedi...48 saat söylendi.48 saati doldu...nasıl iptal iade anlamadım..arkadaşlar hepsi burada com iade süreci çok kötü.

 • 22 Ekim
  14:46

  Sayın Hatice S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde JVI-953-74843 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri