17 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İptal Edilen Ürün İçin Kullanılan Hediye Çeki İade Edilmedi!

71080690 nolu siparişi çeşitli nedenlerle tarafınıza iade ettim. Bu siparişi verirken 50,00 TL'lik hediye çekimi kullanmıştım. İade işleminden sonra ödediğim ücret iade edilmesine rağmen, hediye çekim iade edilmedi.

Müşteri hizmetlerine bu durumu bildirdim. Müşteri hizmetleri bana gönderdiği 30.04.2013 tarihli mesajda bununla ilgilenileceğini ve hediye çekinin 10 gün içinde tarafıma iade edileceğini belirtti. Ancak bugün itibariyle 16 gün geçti ve hala müşteri çekim iade edilmedi.

Sitenizden bir çok alışveriş yapan biri olarak bu durum size olan güvenimi çok sarstı. Hediye çekimin en kısa sürede hesabıma yüklenmesini istiyorum. Yapılmazsa artık sitenizden alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Süleyman 78 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Süleyman Y, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Süleyman20 Mayıs 2013

    Çok ciddiyetsiz bir firma. Sakın alışveriş yapmayın. Müşteri hizmetleri hiç çalışmıyor. Hiç bir şekilde sizinle ilgilenmiyorlar. Türkiye'nin en kötü alışveriş sitesi. Şikayetim cevaplandı diyorlar. Ama beni ne arayan var ne de soran var.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Süleyman Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön