19 Nisan 2013

Hepsiburada.com İptal Edilemeyen Sipariş!

08.04.2013 tarihinde 20" bir çocuk bisikleti sipariş ettim. Ertesi gün 09.04.2013'de kargo siparişimi getirdi ancak istediğim ürün MX DS1 - PEMBE olması gerekirken irsaliyede ve ürünün orjinal kolisinin üzerinde farklı model ve lila renk yazmakta idi buna rağmen koliyi açıp ürünü görmek istediğimi kargo görevlisine söylediğimde teslim almadan açamayacağımı söylemesi üzerine teslim almadan kargo geri gitti.

Bugün itibariyle 18.04.2013 yani 10 gündür hepsiburada.com ile olan yazışmalarımda tedarikçi firmadan bilgi beklediklerini, kısa bir süre sonra dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen malesef hiçbir sonuca ulaşılamamıştır.

Gökhan 33 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 23 Nisan 2013

    15. gündeyiz hala arayan cevap yazan herhangibir açıklama yapan olmadı!

  • Gökhan 20 Nisan 2013

    Malesef cevap dahi verilmeden hepsiburada.com daki sorun mesaj bölümüm kapatılmış, 12. gündeyiz hala bir açıklama yok.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Gökhan K, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön