Hepsiburada.com İphone 4S Sorunlu!

Engin A. |

11/03/2012 tarihinde Hepsiburada.com adlı internet sitesinden İphone 4s aldım. telefonda şebeke sorunları yaşadım bu sorundan tam 5 kez servise gönderdim. Esenler/İstanbul'da bulunan garanti belgesinde yazılı olan servis SMS İletişim'e gönderdim. Yapıldı diye gelen telefon bir süre sonra yine aynı arızaları verdi.

Son olarak gönderdiğimde telefonu gönderdiler fakat sorun aynı şekilde duruyordu arıza giderilmeden geldi ve ön camı hasar görmüş ve koruyucu jelatini çıkmış olarak. Değişim talebim devamlı reddedildi muhatap olarak beni satın aldığım Hepsiburada.com devamlı sorunumu çözemeyen SMS İletişime yönlendirdi. Hafta içi tüketici mahkemesine dava açacağım başka çarem kalmadı. İlgilenen yok!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin A.
  18 Mart
  01:18

  Değişim gerçekleşti zorda olsa

 • Engin A.
  06 Şubat
  18:11

  açılan linkte şöyle diyor sayın müşterimiz siz şu anda telefonunuzu kediniz bağımsız şekilde kendi garanti servisinize gönderdiğiniz için sorumluluk size aittir..
  dalga geçer gibi bir cevap.. ben telefonumu gönderdiğim servis bana cihazla birlikte gelen garanti belgesinin üstünde yazılı olan servistir ! telefon bozulunca hepsi burada com firmasının yönlendirdiği servise göndermekte suç sayıldı, garanti servisine kendinizi güvenmiyorsunuz madem beni neden oraya yönlendiriyorsunuz?

 • 04 Şubat
  13:27

  Sayın Engin A,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RRR-557-63904 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri