Hepsiburada.com İnsanları Yanıltıyorlar!

Kaan T. |

Hepsiburada.com üzerinden 27 Temmuz'da Samsung S7 Edge telefonu satın aldım, telefonum 1 Ağustos tarihinde geldi. Ürün yurtiçi kargodan geldiğinde kontrolünü yapıp şeffaf ambalajlı kapalı olduğunu gördüğümde telefonu sorunsuz olarak aldım. 02.08.2016 tarihinde telefonunun dışındaki şeffaf ambalajını açtığımda, kutunun açılmadığını gösteren bandrolün açıldığını fark ettim telefonu elime aldığım anda telefonun çevresinde kullanıldığına dair kirlerin, lekelerin ve kırmızı bir çiziğin olduğunu fark ettim. Hepsiburada'nın müşteri hizmetlerini aradığımda iade için teknik servise gitmem gerektiğini bunun dışında hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  16:53

  Sayın Kaan T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde RYY-867-90835 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri