Hepsiburada.com İlgisizlik Üst Düzeyde.

Tolgahan O. |

28.07.2016 tarihinde sitenizden almış olduğum basketbol topunu bugün şişirip kullanalım dedik ama daha ilk şişirmemizde sibobu içine kaçtı. Sizin müşteri temsilciliğini aradığımda satıcı firma sizden kaynaklanan bir sorundan olup değişim yapmayabilir dediniz. Kardeşim bu nasıl bir tavırdır? Ben bu basketbol topunu ağzımla mı şişireceğim? Ürün değişimi için firmaya ulaşmak için tamam dedim firmayla konuşayım, firmanın telefon numarasını istedim kargo gönderiniz üzerinde vardır dediniz. Doğru ben niye 20 liralık basketbol topunun kargo fişini cebimde gezdirmiyorum? İlk ve sondur, bir daha asla ama asla sizin gibi e- ticaret yapan bir firmayla asla çalışmam. Bu da bana ders olsun bende üstüme düşen görevi yapıp bütün sosyal ağlarda sitenize olan müşteri memnuniyetimi en samimi şekilde dile getireceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  11:04

  Sayın Tolgahan O.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DAX-635-87065 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri