19 Nisan 2013

Hepsiburada.com İlgisizlik!

Hepsiburada. com dan güç kaynağu (ups) aldım. Ürün bana 14. 03. 2013 tarihinde çalışmıyor durumda bana ulaştı. (1. HATA) ve değişim talep ederek ürünü geri yolladım. Bir süre sonra aynı ürün durum hakkında bilgi verilmeksizin (2. HATA) tamir edilerek bana ulaştı (3. HATA). Bende kabul etmediğimi belirterek iade talebiyle tekrar geri yolladım.

İkinci defa yollanan ürün 05. 04. 2013 den beri inceleniyor. Tüm sorularıma defalarca "
İade talebiniz 08. 04. 2013 tarihinde gerekli departmana iletilmiştir. Saygılarımızla. " şeklindeki yüzeysel mesajla cevap veriliyor.

Gökhan 19 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 22 Nisan 2013

    Merhaba İkinci defa yollanan, 05. 04. 2013 den beri incelediğiniz ürünü yine hiçbir bildirim yapmadan (HATA 4) bana kargolamış görünüyorsunuz. (HATA 5). Neden ısrarla bu ürünü ısrarla bana geri gönderiyorsunuz? Bu durum çözülmesi bukadar zor bir durum değil. Ya tüketici hakları hakkında bilginiz yok yada yasaları ve müşteri mamnuniyetini yok sayısorsunuz. Ürünü bu sefer kargodan teslim dahi almıyorum (Büyük ihtimal ürünü yine teknik servise gönderirsiniz onlar 3.defa 15 gün incelenir ve tekrar bana gönderirsiniz). Bir an önce para iademi yapmanızı bekliyorum. Aksi taktirde tüketici hakları hakem heyetine başvuru yapacağımı biliniz.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Gökhan E, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön