12 Nisan 2013

Hepsiburada.com İlgisiz Müşteri Hizmetleri Ve Yanlış Ürün!

15530320 nolu siparişimdeki ürünler , ürün görsellerindeki gibi gelmedi. Daha ürünü sipariş etmeden, ürünle ilgili bilgi almak için müşteri hizmetlerine de mesaj atmıştım 2 kere. Onlara da hiçbir şekilde cevap verilmedi. En son ürünle ilgili yaşadığım sıkıntıyı belirten yorum yazdım ama yayınlayacaklarını da hiç sanmıyorum. Ben bu kadar ilgisiz bir yer görmedim.

Ne koparırsak kardır gözüyle bakılıyor resmen. Bu kadar büyük bir firmaya bu yaklaşım, müşterilerine karşı bu ilgisizlik hiç mi hiç yakışmıyor. Buradan da otomatik mesaj göndermeyin lütfen yaşadığınız problemle ilgileniyoruz diye. Hiç samimi değilsiniz, ilk alışverişimdi böylelikle son oldu.

Özlem 19 Okunma

Cevaplar

  • Özlem17 Nisan 2013

    Konuyla ilgili çözüme ulaşan hiçbir şey yok. Ben Güneydoğunun ücra bir köyünde öğretmenlik yapıyorum ve kargo buraya haftada bir gelir. bu şartlar altında değişim için ürünü geri göndermemi istediler ve soruna yönelik ürünün inceleneceğini ona göre evrak düzenlenip 'haklıysam' değişim yapılacağı söylendi... ben o ürünü size göndersem 1 ay bir top için bekletirsiniz beni. en başından böyle sistemsiz çalışılmaması gerekiyordu! hakkınızda ki tüm şikayetleri hak etmişsiniz neyi çözmüş gibi davranıyorsunuz buradan. sitenizle hiçbir alışverişim olamaz bundan sonra.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi12 Nisan 2013

    Sayın Özlem Ö, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön