Hepsiburada.com İlgisiz Müşteri Hizmetleri..

Sevil İ. |

Hepsiburada'dan sipariş ettiğim duşakabin ürün 5 Ekim tarihinde Yurtiçi Kargo ile teslim edilmesi gerekirken hala teslimatı gerçekleşmedi ve ürünle ilgili hiçbir geri dönüşte bulunmadılar bu kadar ilgisiz bir alışverişim olmamıştı, konuyla ilgili hiçbir yetkili bulamıyorum. Maddi ve manevi olarak zarar görüyorum. Kargo şirketi veya aracı şirket ve ya da Hepsiburada.com konuyla ilgili olarak 30 Eylül'de siparişini vermiş olduğum bu ürün hakkında elle tutulur bir geri dönüşte bulunmadılar. Aramadığım yer kalmadı. Ustalar kaç gündür gelip gidiyor? Çalışıyorum sürekli izin alıyorum artık izin istemeye yüzüm kalmadı. Kargonun yola çıkışı var (kısmi olarak sanırım çünkü bu konuda da parçalar eksik deniyor kargo şirketinden ama bunda da netlik yok) ama gelişi hiç belli değil.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  15:55

  Sayın Sevil I.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LRP-654-12093 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri