Hepsiburada.com İlgisiz Hizmet ve Kusurlu Ürün!

Damla Y. |

Hepsiburada.com üzerinden 17 Eylül 2015 tarihinde midi fırın siparişi verdim. Ürün kapağı hasarlı geldi iade etmek istedim. Öncelikle hasarlı ürünü müşteriye göndermenin çok büyük bir sorumsuzluk olduğunu düşünüyorum. İlgili kontroller yapılmış olmalıdır. Bunun dışında, iade talebinde bulundum, Yurtiçi Kargo kurfalı şubesi 1 hafta boyuncu yoğunluk bahane ederek iade edilecek ürünü benden teslim almadı.

Bunun için Hepsiburada.com çağrı merkezini aradım ve yurtiçi kargonun ürünü almadıklarını ve çözümü için yardımcı olunmasını talep ettim. İlgili şikayetin kargo şirketine yapıldığını söylediler ancak üzerinden 4 gün geçti hala ürünü almadılar. Böyle kalitesiz hizmet görmedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  14:47

  Sayın Damla Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde LKA-904-39770 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri