07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İlgisiz Davranıyor!

3 yıl önce aldığım 5 yılllık garanti süresi olan taşınabilir diskim ikinci defa bozuldu. Bozulması önemli değil. Bununla birlikte ikisindede önemli onlarca belgemde gitti. Ürün iadesi için başvuruda bulundum ve kesinlikle değişim kabul etmediğimi belirtim. Ona rağmen işlerine gelmediği için bilgilendirmeden direk olarak yenisini gönderdiler.

Gönderirken de o kadar belirtmeme ve not düşmeme rağmen eski adresime gönderdiler. 12 gündür kargo şubesinde beklemekte. 4 telefon görüşmesi iki adet mesaj atmama rağmen biz ilgileniyoruz diye söylenmekten başka işlem yapmadılar. Ürünü kullanmak istemiyorum. Depo diye aldığın disk amacına hizmet etmiyor ve üstelik bilgilerimi tehlikeye sokuyor.

Erman 42 Okunma

Cevaplar

  • Erman 30 Haziran 2013

    En sonunda 3 ay sabırlı şekilde uğraşlarım sonucunda doğru sonuca varıldı ve para iadesi yapıldı.

  • Erman 07 Mayıs 2013

    Herhangi bir mail gelmedi. iletişime geçende olmadı. destek kısmında açtığım mesajlarada su an olduğu gibi genel cevaplar verildi. sonuç derseniz sıfır. ürün 13 gündür kargo şubesinde beklemede. bildirmeme rağmen hiç bir onlem alınmadı. benim için önemli mi derseniz hayır. gönderecekleri diski alıp kendileri kullansınlar. belki onlarında biraz bilgisi yok olurda beni anlarlar. kesinlikle ürünü istemiyorum. kırın çöpe atın kullanın ne yaparsanız yapın ama bana geri göndermeyin. sizden nasıl umudumu kestiysem diskten çalışıp bana gerekli hizmeti vereceğindende umudu kestim. şirketiniz çok ihtiyacı var bu tarz işlere bendende size katkı olur. kaybolan bilgilerimemi yanayım, kazıklanmamamı yanayım yoksa iyi bildiğimiz bir şirketin üçkağıtçılık yapmaya çalışmasınamı yanayım. mumkunse yapılanları burda teşir edin herkes görsün. üstün körü cevaplar vermeyin.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Erman A, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön