07 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İadeyi Kabul Etti Ödemeyi Eksik Yaptı!

Hepsiburada.com'dan 2 adet kaz tüyü yastık satın aldım ve geldikten bir süre sonra kullanmaya başladık. Yalnız yastıklar çok kötü kokuyordu bende defalarca makinede ve elde yıkadım koku dahada kötü oldu.

Hepsiburadaya mesaj gönderdim ürünleri kontrol için istediler bende koli yaparak gönderdim. Kısa süre sonra iade alacaklarını belirten mesaj gönderdiler. Bu arada ben 2 yastığa kargo dahil 60 tl gibi bir ücret ödemiştim. Fakat hepsiburada 1 yastık girişi yaparak bana 24 tl geri ödeme yaptı.

Bende bunun üzerine en az 50 defa mesaj yazdım bir o kadar da telefon açtım ama kimse benimle muhatap olmuyor herhangi bir cevap alamıyorum. Sorunumun biran evvel çözülmesini istiyorum.

Meltem 34 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın Meltem T, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

  • Meltem 07 Mayıs 2013

    Ben artık size anlayış falan gostermiyorum. İllede bizimle irtibata geçmeniz icin şikayetvarami mesaj yapmamız gerekiyor. Halada size inanmıyorum bu cevabinizda beni oyalamak icin gönderilmiş uyduruk bir sistem mesaji.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Meltem T, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön