22 Ekim 2016

Hepsiburada.com İadesini Yaptığım Ürünün Ücretini Ödemediler.

Sipariş numarası yukarıda yazılmış olan 08.10.2016 tarihinde aldığım ürünün iadesini yaptığım halde bana ücreti iade etmediler. Çağrı merkezi yoluyla Hepsiburada.com ile görüştüğümde iadenin başarılı olduğunu bankam ile görüşmem gerektiğini söylediler. Daha sonra bankam ile görüşme yaptım ve bankam herhangi bir ücret iadesinin yapılmadığını söyledi. İlerleyen günlerde tekrar Hepsiburada.com çağrı merkezi ile görüştüğümde, durumun gerekli yerlere iletilip bana dönüş yapılacağı söylendi.

Ertesi gün bana Hepsiburada.com üzerinden gelen mailde bir iade dekontu gönderdikleri ve dekontta iadenin başarılı olduğuna dair bir ibare olduğunu gördüm. Bunun üzerine tekrar bankamla görüştüm, ancak yine yanıt olumsuz idi, iade ücreti ödenmemişti. Son olarak [email protected] mail adresine iadenin yapılmadığına dair banka hesap ekstremi gönderdim ve sonucu bekliyorum.

Yusuf 170 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın Yusuf D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZT-787-16572 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.” http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön