19 Mart 2013

Hepsiburada.com İademe 10 Gündür Onay Vermediler!

Hepsiburada.com'dan aldığım bir usb kablo sorunlu çıktı. 307 liralık alışverişten sadece bunu değiştirmek istedim form doldurdum. 1o günü aşkın süredir onay vermediler. Daha önceden de böyle bir iade sürecini bekletip 2 ay sonra ben bozuk ürünü attıktan sonra onay vermişlerdi. Bu tür bir yaklaşım hiç profesyonelce değil ve bir daha alışveriş yapmayacağım gibi kimseye de hepsiburada.com'u tavsiye etmeyeceğim.

Sinan 72 Okunma

Cevaplar

 • Hepsiburada.com Temsilcisi01 Nisan 2013

  Sayın Sinan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

 • Sinan 01 Nisan 2013

  ürünü kargo ile genel müdürlüğe gönderdim.sitede hiç bir yerde ürünü nereye göndermemiz gerektiğinide dair bir bilgi bulamadım.telefonda da kimseye ulaşamadım.ürünü göndereli 15 gün oldu.ürün ellerine geçmemiş gibi webde hiç işlem göremiyorum.bu adamlar gördüğüm en kötü online alışveriş işini yapıyorlar.müşteri hizmetleri yoksa ,müşteriye yokuş yapmak varsa bu işin sonu hiç iyi gözükmüyor.

 • Sinan 19 Mart 2013

  buraya yazmasak süründürecektü hepsiburada bizi. teşekkürler şikayetvar.com.. bir daha asla hepsiburada.com. bedva versen almam.

 • Hepsiburada.com Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Sinan B, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve çözüme ulaştırılmıştır. Konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Bu süreçte gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön