Hepsiburada.com İadem Yapılmıyor!

Erkan Ş. |

12.06.2016 tarihinde Hepsiburada.com' dan 28622*** sipariş numaralı Simfer marka ankastre fırın aldım. Ürün 15.05.2016 tarihinde bana en yakın şube olan Aymakop Yurtiçi Kargo şubesine ulaştı takip eden iki günde de ürünün teslimatı yapılmayınca kargo şubesini arayıp bilgi aldım ve ürünün kırık olduğu için teslimat yapılmadığını ve ürünü geri göndereceklerini söylediler.

17.06.2016 tarihinde kargo şubesi ürünü geri gönderdi ve ürün tedarikçi firmaya 20.06.2016 tarihinde ulaştı. Bu tarihten bugüne kadar herhangi bir şekilde elime dahi ulaşmamış olan ürünün iadesini bekliyorum. Hepsiburada.com'un müşteri hizmetlerini 6-7 kez arayıp 3 kez de iade talebi yapmamıza rağmen maalesef iadem hiçbir gerekçe gösterilmeden yapılmıyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  13:34

  Sayın Erkan Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde IGM-820-38912 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri