Hepsiburada.com İadem Kabul Edilmedi!

Halil A. |

LG G4 sipariş ettik çakma çin malı telefon çıktı. Kartım zaten uyumlu değil, bataryasını dahi takmadan geri iade ettim. Bir de ben Gold kapak istemiştim kırmızı deri kapaklı yanında işportacılarda satılan Gold kapaktan göndermişler. Satıcı firma iade almamayı zaten kafasına koymuştu zira telefon kargoda günlerce bekletildi. Kargoya talimat verilmiş getirmeyin almayız diye.

Neyse müşteri hizmetleri ile mesajlaşmamız ve konuşmalarımız sonunda iade aldılar. Telefonu teknik servise sokacağız kart takılmamışsa iade alacağız dediler. Şimdi de ambalajı yırtık bahanesiyle tekrar bize gönderdiklerine dair mesaj aldım. Hepsiburada'yla işim bitti artık. Mahkemede tabi ki hakkımı arayacağım ama bilesiniz ki çok kötü reklam yapacağım.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Haziran
  19:21

  Sayın Halil A.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GWX-597-16768 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

 • Halil A.
  22 Haziran
  10:18

  92560143 sipariş numaram.

 • 21 Haziran
  13:04

  Sayın Halil A.

  Size yardımcı olabilmemiz için sipariş numaranızı iletmenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla.
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri