Hepsiburada.com İadem Gerçekleşmiyor.

Cihan Y. |

02/05/2016 tarihinde Hepsiburada sitesi aracılığıyla E-reyon'dan PS4 joystick aldım. Ürün arızalı çıktı ve yaklaşık 2 ay önce iade ettim. Ereyon.com.tr bana "kargo ile göndermemi" söyledi ve gönderdim. Bana herhangi bir şey söylenmediği için kargo takip numarasını saklamadım. E-reyon ürünü teslim aldığını ve iade işleminin başladığını, Hepsiburada'ya ilettiklerini söylediler. Hepsiburada'ya defalarca yazdım ürünün iadesi için ve her seferinde benden kargo takip numarası istediler. 2 ay önce gönderdiğim için takip numarası mevcut değil. Ayrıca E-reyon ürünü teslim aldığını ve iadeyi kabul ettiğini söylüyor ancak Hepsiburada iademi gerçekleştirmiyor. Müşteri hizmetlerine 10 kere mesaj yazdım 10'unda da kargo takip numarası istiyorlar. Delirmemek mümkün değil. Ürün bende değil E-reyon'da.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan Y.
  19 Ekim
  15:37

  Yine benden kargo takip numarası istemissiniz. yok diyorum. yok. yok. yok. 2 ay önce ereyona gönderdim diyorum. Onlar size iletti diyorum.

 • 19 Ekim
  15:16

  Sayın Cihan Y.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DBK-439-52998 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri