Hepsiburada.com İadede Zorluk Çıkarıyor!

Gülsüm Ö. |

1 hafta önce Hepsiburada'dan bulaşık makinesi aldım. Kargo şirketi yurtiçi kargoydu. Kontrol için açamıyoruz çünkü garantisi bozuluyor. Servis gelip açtığında makinenin ön tarafının göçtüğünü ve çizildiğini gördük. Rapor tuttular. Ben de Hepsiburada aradım ve kolay iadeden göndermek gerektiğini anlattı. Velhasıl kelam prosedürü hallettik ve yurt içi karşıdan kurye talep ettik.

İlk aradığımda kurye göndereceklerdi. Sonra aradığımda 30 kg üzerine eve gelemiyoruz dediler. Tekrar Hepsiburada'yı aradım evet gelmiyorlar anlaşma bu dedi. Şimdi ben köyde oturuyorum ve aracım yok bu makineyi il merkezine götürmek 150-200 TL. Ürünü alırken 30 kg sınırını nereden bilebilirim ben? Hepsiburada 30 kg'a kadar büyük bir site.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  11:39

  Sayın Gülsüm Ö.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde GUI-858-46728 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri