Hepsiburada.com İade veya Değişim İsteğimi Kabul Etmedi.

Huseyin V. |

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti diye reklam verdiğiniz, Hepsiburada.com için ürünün kolisi açılmasının ancak servisi açabiliyordu, servisi zaten değişim süresinden sonra geldi, hiç kullanılmamış olan bu ürünü iade veya başka mal ile değiştirmek istiyorum dedim, kabul etmediler.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin V.
  23 Ağustos
  13:58

  memnun değilim

 • Huseyin V.
  21 Temmuz
  18:55

  koliyi açıp kapatan Vestel montaj servisi ürünü değiştirebilirsiniz dedi.Bizde Vestel firmasıyla telefola görüştük , bu konuda sizi arıyacaklar edıler.aramadılar.Hepsi burada com daki müsteri temsilcisi konuyu anlamadan hep aynı kelımeyı tekrarladı süreyi geçmişsisiniz diye,tabiki haliyle bu aşamaları beklerken süre geçiyor zaten.

 • Huseyin V.
  21 Temmuz
  18:43

  hepsiburada com un yüzde yüz müşteri memnuniyeti sloganı bumudur.

 • Huseyin V.
  21 Temmuz
  18:41

  urunun acıklması ve ozellıklerı yetersızdı.Yanı montajına gelınce evın ıcınde kocaman bır delık açmak gerektıgını sonradan soyledıler.

 • Huseyin V.
  21 Temmuz
  18:38

  ambalajında hıc kullanılmammıs Vestel urunu başka bır urunle acıl degıstırmek ıstıyorum.

 • 18 Temmuz
  12:18

  Sayın Huseyin V,

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WSH-442-59804 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri