25 Ekim 2016

Hepsiburada.com İade Ve Kargo Gecikmesi Ve Garanti Sorunu!

1.LG G4 telefonumun şarj aleti aynı ay içinde bozuldu. LG mağazası hemen yenisini verecekken ithalatçı firma garantisi olduğundan orijinal LG mağazalarından yararlanamayacağımı söyledi. Orijinal bünyesinde sayılmıyormuş ürün. Orijinal ürünü mağazaya para vererek almak durumunda kaldım.

2.54635*** sipariş numaralı aldığım gitar kullanılamayacak kadar kokması ve müzik öğretmeninin kabul etmemesi nedeniyle iadeye verildi. Ama dükkan kapandığından (!) geç ellerine ulaştı. İade işlemine çok geç başlanıp durum ihtilaflı gösterildi.

3. O gitar iade edileceğinden alınan 32281*** numaralı gitar ertesi gün kargoya verilme şartıyla alınmasına rağmen Günler geçtiği halde kargo bilgisi gelmedi. Lütfen artık bu firmaya güvenmeyin. 1000 TL ucuz dahi olsa kullanmayacağım!

Hulya 183 Okunma

Cevaplar

  • Hulya 27 Ekim 2016

    Siteye bu yorum yazılmış ancak iademe reddedildi notu düşülmüş. Zaten kapalı olan kargonun bile günler sonra ulaşıp teslim edebildiği dükkan mı reddetmiş, kim reddetmiş? Ayrıca yorum olarak son derece yetersizce kaydınız içini ekliyoruz gibi bir cümleyle sitede yorum yapmak müşterinize son derece büyük bir saygısızlıktır. İadem neden reddedildi? İade durumu reddedildi yazıyor zaten ürünü aldığım dükkan kapanmış bir de kullanılmamış ürünün iadesini reddediyorsunuz! Bundan sonra siteden değil direk yetkili mercilere ve dava yoluyla tüketici haklarımı savunacağımı bildirir, Hepsiburada ile ilgili yorumları biraz olsun okuyup firmanın kendi öz eleştirisini yapıp acil kendisini düzeltmesi gerektiğini farketmesini dilerim. NOT:Buradaki okuyucuların dikkatine, hala benim gitarı almış olduğum ama aslında kapalı olan dükkanın ürünlerini Hepsiburada hala satmaktadır, sizden paranızı alıp dandik ve sağlığa zararlı ürün yollayıp hırsızlık yapmaktadır. Lütfen bu güven kırıcılığa dikkat edin.

  • Hulya 27 Ekim 2016

    Siteye bu yorum yazılmış ancak iademe reddedildi notu düşülmüş. Zaten kapalı olan kargonun bile günler sonra ulaşıp teslim edebildiği dükkan mı reddetmiş, kim reddetmiş? Ayrıca yorum olarak son derece yetersizce kaydınız içini ekliyoruz gibi bir cümleyle sitede yorum yapmak müşterinize son derece büyük bir saygısızlıktır. İadem neden reddedildi? İade durumu reddedildi yazıyor zaten ürünü aldığım dükkan kapanmış bir de kullanılmamış ürünün iadesini reddediyorsunuz! Bundan sonra siteden değil direk yetkili mercilere ve dava yoluyla tüketici haklarımı savunacağımı bildirir, Hepsiburada ile ilgili yorumları biraz olsun okuyup firmanın kendi öz eleştirisini yapıp acil kendisini düzeltmesi gerektiğini farketmesini dilerim.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi26 Ekim 2016

    Sayın Hülya D. Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde EZG-251-16690 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön