Hepsiburada.com İade Ürünün Parasını Aktarmayıp Ürünü Kargoda Bekletiyor!

Onur S. |

Hepsiburada.com adlı siteden yaptığım 3 adet patinaj önleyici sprey poşet dosya içerisine bir adet konulup 3 adet fatura kesilerek, 28/12/2015 tarihinde gönderildi, eksiklik nedeniyle kargoyu teslim almadım, müşteri temsilcileri ile görüşmelerimde İlbey Bilgi Teknolojileri isimli tedarikçi firmanın kargonun iadesini kabul etmesi gerektiği aktarılmış olup, geçen süreye rağmen bunu tedarikçi firmaya aktarıp paramın iadesini gerçekleştirmeme de ve müşteri temsilcisi adı altında işlem yapan personeller tarafından sürekli geçiştirilmektedir. Bir dost olarak tavsiyem başınıza gelmemesi için gereğini düşünün.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur S.
  23 Ocak
  09:57

  Hepsiburada dan aldığım üç adet ürün bir adet olarak gönderildiği için iade ettim. İade ettiğim ürünlerin ücretinin 2 iş gününde gerçekleşeceği hususunda mesaj atmalarına rağmen iade etmediler aradığımda teknik bir arıza nedeni ile deyip arızanın giderilmesi halinde iade edileceği söylendi ama teknik arızaları bir süredir devam edip ücreti iade etmiyorlar inanın çinliler daha duyarlı, çinlilerin 1 günde yaptığı işlemi bunlar yapmayıp oyalama ile sürekli erteliyorlar benim yaptığım hataya sizler düşmeyin.

 • Onur S.
  11 Ocak
  10:59

  Sizden saygı beklemiyorum sadece gereğini yapmanızı bekliyorum matbu mesajlarınızla insanlara şirin gözükemezsiniz

 • 08 Ocak
  15:06

  Sayın Onur S.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde WOU-516-27293 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri