Hepsiburada.com İade Ürünleri Kabul Etmemiş!

Emel K. |

4 Eylül'de ürünleri iade etmek için başvurdum ve Yurtiçi Kargo 28 Eylül'de çok şükür gelip aldı evden iade ürünleri. Fakat daha sonra iade ettiğim toplam 9 parça ürünlerden 2 parçasını geri getirdi ve firma benim ürünüm değil deyip kabul etmedi şeklinde açıklama yaptı.

Tüm bu süreç boyunca Hepsiburada.com ve Yurtiçi Kargo ile defalarca görüşmeme karşın halen iade ürünlerimden gardırop iade edilmemiş gözüküyor ve hala evde 2 parça koli bekliyor. İade ettiğim ürünlerin irsaliyelerini ve iade kodlarını kargoya verdiğim halde böyle bir sorunun yaşanması gerçekten çok ilginç. En son görüşmemizin üstünden haftalar geçmesine rağmen Hepsiburada bana dönmediği gibi telefon açtığımda görüşmelerim kesiliyor...

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  13:40

  Sayın Emel K.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde DFV-196-94963 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri