Nermin G. Teşekkür Mesajı

Bir defa daha beni yanıltmayıp kargo hatasından kaynaklı ürünü müşteri kaybetmemek için hızlı halleden size teşekkür ederim

Hepsiburada.com İade Talebime Cevap Alamıyorum.

Nermin G. |

Mutfak için anneler gününe çok amaçlı dolap siparişi verdim. Yurtiçi Kargo çalışanları taşıma esnasında ürüne zarar vermiş gönderici firma da çalakalem paket yapmış. Annem ve babam yaşlı olduğu ve bilgileri olmadığı için (sürpriz sonuçta) gelen şeye anında imza atıyorlar ve kargo çalışanı önce bakın sonra atın diye uyarmıyor. Ortada tutanak haliyle yok. Kutuyu eve gelince ben açıyorum arka tarafı olduğu gibi kırık. Hepsiburada.com'dan iade formu oluşturup yurtiçi'ne gittim verdikleri iade kodunu sistem kabul etmiyor. Firmayı arıyorum iade kodu geçerli diyorlar. Yurtiçi geçersiz Hepsiburada.com geçerli diyor ve mesajlarıma cevap alamıyorum. Şimdi ortada anneler gününün zehir olduğu bir hediye yurtiçi çalışanının açmadan önce uyarmadığı bir anne ve arka tarafı kırık elimde kalan ürün. Anneler günü bu şekil kutlu olsun. Elektronikten diğer eşyalarımı aldığım Hepsiburada.com beni şaşırttı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nermin G.
  17 Mayıs
  16:34

  Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim politikası gereği bu kadar büyük bir firmasınız teşekkürler

 • Nermin G.
  17 Mayıs
  16:33

  Bir defa daha beni yanıltmayıp kargo hatasından kaynaklı ürünü müşteri kaybetmemek için hızlı halleden size teşekkür ederim

 • 11 Mayıs
  17:21

  Sayın Nermin G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde MMR-818-30219 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri