06 Mayıs 2013

Hepsiburada.com İade Talebim Süresi Doluncaya Kadar Dikkate Alınmadı Sonra "Üzgünüz"!

Siparişimdeki ürünler teslim aldığımda ürün kalitesinden dolayı iade talebinde bulundum. Ancak dikkate alınmadı 7 günlük zamanı dolduruncaya kadar ilgilenilmedi sonra "tarafımıza ulaşan 2414251 nolu siparişinize ait iade talebi bulunmamaktadır" diye mesaj gönderdiler. Defalarca iade talebim oldu sistemden bakıp kontrol edilebilir. Sonunda "üzgünüz iade süresi doldu" diyerek mesaj gönderdiler.

Bunlar ticaret etiğine uygun değildir, resmen insanları yanıltıyorlar, dalga geçiyorlar, yalancı durumuna düşürüyorlar. 10704/2013 tarihinde teslim aldığım gün iade talebinde bulundum defalarca yineledim verilen cevap "tarafımıza ulaşan 2414251 siparişinize ait bir formu yok denildi.

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Ağustos 2013

    hep basma kalıp sözler sonuç sıfır sorun çözüldümü? hayır! yutturuyorlar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın Mehmet Nuri Y, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için çaba gösterilecektir. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön