03 Şubat 2014

Hepsiburada.com İade Süreci Çok Kötü İşliyor

47317266 no'lu siparişimdeki ürünlerden biri teslim edildiğinde kırıktı. Ürünü iade ettim ve sağlamıyla değiştirilmesini istedim. 8 Ocak günü iade teslim edilmiş olmasına rağmen şu ana kadar sadece "ürünün kontrol ve teknik servis işlemleri devam etmekte" şeklinde emailler almaktayım. Defalarca Müşteri Hizmetleri'ni aramama rağmen ve emaillerde "Ürünün teknik servis süresi yasal olarak 20 iş günü" yazmasına rağmen geri dönüş alabilmiş değilim.

Kırık ürün gönderilmesi konusunda zaten mağdur olmakla beraber iade sürecinde de hizmetlerden (hizmet verilmemesinden) son derece şikayetçiyim. Bir daha kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Aysu 85 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Aysu D, Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde ZGK-250-20974 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir. Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz: http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx Saygılarımızla Hepsiburada Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön