Hepsiburada.com İade Sorunu ve Kutusu Açık Telefon Göndermesi!

Murat G. |

Huawei g8 telefon aldım. Hepsiburada firmasından telefon geldi ve kutusunun dışında poşet yoktu ve jelatini de açılmıştı. Neyse dedim telefon çalışıyor ancak bunu müşteri hizmetlerine bildirdim sorun olmaz isterseniz iade edin dediler. Telefonu 1 hafta kullandım hoşuma gitmeyince iade etmek için Hepsiburada'ya gönderdim telefonu incelemişler güya ekranında çizik var diye almadılar. Olaya bak sen hem bana jelatinsiz ürün gönderirler hem de bana ürün çizik derler. Gelen üründe iade ürünü bize verecekler. Bütün her yere şikayet edeceğim sizi sorunu çözmez iseniz de hukuk yollarına başvuracağım. M.. T..yı şikayet edeceğim!

Etiketler :

Paketleme/Kolileme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat G.
  18 Ocak
  17:20

  Merhabalar. Hepsi burada sitesinden 1200 liraya Huawei g8 marka telefon aldım. Telefon geldiğinde kargo görevlisinin yanında kutuyu açtım ve dış koruma poşeti yoktu kutuda jelatın de yoktu ve kargo kolisinde ezik mevcuttu telefonun kutusunu açtım telefonu kontrol ettiğimde ekranında çizikler sağ alt köşesinde de ezik vardı. Bende kargo görevlisine tutanak tutturdum ve bunları aynı şekilde yazdırdım tutanağı. Ve cihazı tutanak ile hepsiburadaya gönderdim. Hepsiburada.com ise iadeyi kabul etmedi sebepsiz yere. Hem bana sıfır olarak sattıkları halde kullanılmış cihaz gönderiyorlar hem hasarlı ürün gönderiyorlar hem de iade almıyorlar. Lütfen gerekli işlemleri yapmanızı istiyorum.

 • Murat G.
  08 Ocak
  14:00

  Hala bir çözüme ulaşılamadı. Yetkili birinin bu konuda bana ulaşmasını istiyorum.

 • 07 Ocak
  15:54

  Sayın Murat G.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BGH-228-83641 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri