Hepsiburada.com İade Sorunu Hakkında!

Osman Can M. |

Hepsiburada.com' dan 11.10.2015'de aldığım 3 kalem ürün elime ulaşmadan iadesini istedim. Bu süreçte defalarca çağrı merkeziyle görüştüm sonunda 2 adet ürünün 27.10.2015'de iadesini aldım. Diğer ürün ile ilgili kargo firmasıyla olan sorunları halledip bir şekilde ürünün Hepsiburada.com ulaştırılmasını sağladım. Ulaştığına dair bilgi dahi vermeyen Hepsiburada.com iade işlemlerini başlatması gerekirken ürünü tarafıma 18.11.2015' de tekrar kargoladı. Web sitesine de mesaj bıraktım, alakasız cevaplar aldım. Ürünün dağıtıma çıkarılmadan geri çekilip tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum. Müşteri hizmetleri mesajları kısmıyla ilgilenenleri işlerini daha ilgili ve düzgün yapmaları için ciddiyete davet ediyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  15:49

  Sayın Osman Can M.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde SBJ-344-14394 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri