Hasan Ş. Teşekkür Mesajı

Şikayetim bugün sonuçlandı teşekkür ederim.
Satıcı firmaların sizin isminize zarar vermeside üzücü bir durum...

Hepsiburada.com İade Sorunu.

Hasan Ş. |

63231*** no.lu siparişimin iadesi yaklaşık 25 gündür yapılmadı. İlk iade sebebimi satıcı firma beğenmediği için ürünü geri gönderdi ve ben tekrar ürünü teslim almadan iade ettim. Bu sefer Hepsiburada görevlileri kutu içerik ve görüntü olarak tekrar satılamayacağı için iademi kabul etmedi. Soruyorum size bir tencere takımı hiç eve getirilmeden nasıl satılamaz hale getirilir. Eğer ambalajının düzgün olması isteniyorsa ürün kendi orijinal kutusu bantlanarak gönderilmeyecek. Kargoda en az 3 araç değişiyor taşıma esnasında. Başka bir kutunun içine koyup da gönderilecek. Aynısını müşteri hizmetlerine de yazdım ama hala çözülmedi. Hepsiburada yasal sürenin geçmesini mi bekliyorsunuz? Bu kadar problemli bir firma olduğunuza şahit olmak çok üzücü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ş.
  10 Haziran
  10:39

  Şikayetim bugün sonuçlandı teşekkür ederim.
  Satıcı firmaların sizin isminize zarar vermeside üzücü bir durum...

 • Hasan Ş.
  01 Haziran
  11:55

  Ne zaman çözeceksiniz şu işi neyi bekliyorsunuz iade iptali olduğunda 2 günde çözüyorsunuz ama iade kabulünde bu kadar problem çıkartıcağınızı tahmin etmemiştim alışveriş yaptığıma çok pişmanım...

 • 25 Mayıs
  14:41

  Sayın Hasan Ş.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde BVA-498-38535 no'lu kayıt bulunmaktadır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler mevcut kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  “Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi üyelik sayfanızda yer alan “Hesabım - Mesajlarım - Müşteri Hizmetleri Mesajları” sayfası üzerinden iletebilirsiniz.”

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla
  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri