09 Nisan 2013

Hepsiburada.com İade Sonrası Kargo Bedeli!

04/03/13 tarihinde vermiş olduğum siparişi 05/03/13 tarihinde bulunduğum adrese teslim edemeyeceklerini belirtince adres değişikliğinde bulundum. Kargom bir türlü teslim edilemeyince siparişimi iptal ettim. Ürünlerim 15/03/13 tarihine sayısız telefon ve mail görüşmelerimden sonra firmaya teslim edildi.

17/03/13 tarihinde ücretlerimi kartıma iade ettiler. Yaşadığım sorun kargo olmasına rağmen ve kendi web sitelerinde en sık sorulan sorular bölümünde "Sipariş iptalinde ödediğiniz “kargo bedeli”; ürün bedeline eklenerek geri ödenecektir" demesine rağmen ödeme gerçekleşmemiştir. Yine sayısız görüşmeler ve yazışmalarda hediye çeki kabul etmediğimi belirtmeme rağmen hediye çeki olarak yükleme yapmışlar.

Remzi 31 Okunma

Cevaplar

  • Remzi 12 Nisan 2013

    kesinlikle iletişim halinde değilsiniz. ne bir telefon ne bir mail sadece belirttiğiniz 30 saniye anket için sürenizi alabilir miyiz? bugün iletişim merkzini yine aradım 02/04/2013 tarihinde iade edilmiş demektedir. boyle bir iade kartımda bulunmamaktadır.

  • Remzi 11 Nisan 2013

    2 gün geçmesine rağmen bir çözüm üretilememiştir.

  • Hepsiburada.com Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın Remzi O, Sorununuz hakkında takip başlatılmıştır. İşlem detaylarınız tekrar incelenecek ve talebiniz doğrultusunda sonuçlandırılması için tüm çaba gösterilecektir. Bu süreç içinde sizinle iletişim halinde olacağız. Bize gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön