Hepsiburada.com İade Kabul Etmedi.

Çağlayan T. |

Ben HTC sensation xe markalı cep telefonumu daha önce aynı arızadan dolayı 2 kez Hepsiburada.com'a gönderdim. Fakat ikisinde de aynı arızalar devam ederek geri geldi. Hatta 2.inci gönderdiklerinde telefonumun yenisiyle değiştirildiğini beyan ettiler fakat benim telefonum değiştirilmemiş.

Aynı telefonu değiştirdik diye bana geri göndermişler. Şimdi 3. sefer gönderdim. Bu 3 defa gönderim 1 yıl içinde oldu ve üst üste her aydır. Şimdi ben telefonumun iadesini istedim fakat kabul etmediler. Bana onarım olacak dediler. Ben yeni telefon gönderdik diyerek kandırıldım ve aynı arızadan 3 defa servise gönderdim. Ürün iadesi istiyorum.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Temmuz
  12:53

  Sayın Çağlayan T.

  Talebiniz hakkında Hepsiburada.com Müşteri Hizmetleri sisteminde CUC-116-44624 no'lu kayıt açılmıştır. Yukarıda vermiş olduğunuz bilgiler kaydınızın içerisine eklenmiştir.

  Talebinizin çözüm sürecinin daha hızlı ilerleyebilmesi için, konu ile ilgili her türlü bilgi ve taleplerinizi yukarıdaki kayıt numarası ile Hepsiburada.com: Hesabım: Müşteri Hizmetleri sayfasından takip edebilirsiniz:

  http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/SupportTicketWatch.aspx

  Saygılarımızla

  Hepsiburada Müşteri Hizmetleri