15 Temmuz 2013

Hepsiburada.com İade İşlemlerini Yerine Getirmiyor!

Hepsiburada.com adlı şirketten bir mini fırın aldım ama almaz olaydım. Fırın sigortaları attırdı, her tarafı dökülüyordu, ayakları bile aynı boyda değildi, dengede durmuyordu. Haliyle aldığımın ertesi günü para iadesi için geri gönderdim ürünü. Ancak ürünü tam 10 gündür kargo şirketinden teslim almıyorlar, ürün hala kargo şirketinde gözüküyor. Ne zaman müşteri hizmetlerine ulaşsam bana aynı şeyleri soruyorlar, birbirlerinden de haberleri yok herhalde.

Bir de bana servis raporunuz var mı diye soruyorlar, sigortayı attıran her tarafı dökülen ürün zaten, kendiniz bakın anlarsınız ne olduğunu. Şu sorunu çözün artık ve paramı iade edin.

Eray 59 Okunma

Cevaplar

  • Hepsiburada.com Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın Eray P, Sorununuz hakkında detaylı inceleme yapılmış ve konuyla ilgili size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Talebiniz sonuçlandırılıncaya kadar sizinle iletişim halinde olacağız. Bu süreçte sizi istemeden üzdüğümüz için özür dileriz. Saygılarımızla, Hepsiburada.com Ekibi ……………………………………………………………………………………………………………………… Size yardımcı olmak için buradayız. Görüş ve önerileriniz için bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. http://www.hepsiburada.com/liste/MyPage/Support.aspx

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön